2 apartmány až pro 8 lidí

Zveme Vás do malebného moravského kouta, kde vinice a víno tvoří nezaměnitelný ráz kraje. Vychutnejte si relaxaci a naberte novou sílu v prostředí okouzlující vesničky Bořetice, která poskytuje ideální základnu pro cyklistické výpravy i objevování místní přírody.

Máme pro Vás připravené nové apartmány, jež jsme s láskou vybudovali přímo nad naším vinným sklepem v nejprestižnější oblasti okolí Kraví hory.

Místa, jež zasluhují Vaši návštěvu, jsou zde hojná. Začněte na rozhledně Kraví hora s nádherným pohledem na okolní přírodu a vinice, pokračujte k rozhledně Slunečná u Velkých Pavlovic a Stezce na vinohrady u Kobylí. Nenechte si ujít také rozhlednu a mandloňové sady u Hustopečí, kde na konci března a začátkem dubna můžete obdivovat krásu kvetoucích mandloní.

Studio s terasou

Apartmán 2+2 | Počet ložnic: 1

Jednopokojové studio s terasou, koupelnou, obývacím pokojem s kuchyňským koutem(kávovar, rychlovarná konvice, horkovzdušná trouba, lednice, vinotéka, toustovač, mixér), manželskou postelí, rozkládacím gaučem a klimatizací.

Apartman

Apartmán 2+2 | Počet ložnic: 2

Dvoupokojový apartmán s koupelnou, obývacím pokojem s rozkládacím gaučem, ložnicí (manželská postel), kuchyňským koutem(kávovar, rychlovarná konvice, horkovzdušná trouba, lednice, vinotéka, toustovač, mixér) a klimatizací.

Ložnice a pokoje:

4 lůžkové jednopokojové studio s terasou, sprchovým koutem a WC, obývacím pokojem s rozkládacím gaučem a manželskou postelí, kuchyňským koutem s kávovarem, televizí, stolem a židlemi.

4 lůžkový dvoupokojový apartmán se sprchovým koutem a WC, obývacím pokojem s rozkládacím gaučem, ložnici s manželskou postelí, kuchyňský kout s kávovarem, televizí, stolem a židlemi.

Sociální zařízení:

V každém apartmánu je koupelna se sprchovým koutem a WC.

Vytápění:

Oba apartmány mají klimatizaci.

Doprava, parkování:

Parkování na blízkém veřejném parkovišti.

Stravování

Součástí obou apartmánů je vybavená kuchyň – možnost si vařit. V docházkové vzdálenosti se nachází restaurace a prodejna potravin.

Vybavení apartmánu

Kávovar, rychlovarná konvice, horkovzdušná trouba, lednice, vinotéka, toastovač, mixér.

Výlety, atrakce, zábava

Cyklistika, rybaření, pěší turistiky, degustace vín ve sklípcích, Aqualand Moravia Pasohlávky, Mikulov, hrad Děvičky, Lednicko – Valtický areál, Pálava, Velké Pavlovice, Zaječí, koupání v lomu, výlet na nedalekou rozhlednu.

Možnosti koupání: koupaliště Němčičky, koupaliště Horní Bojanovice, rybník Šutrák, rybník Velký Bílovec, bazén Hustopeče, koupaliště Hustopeče, vodní nádrž Nové Mlýny, Mlýnský rybník, koupaliště Uhřice, koupaliště Dubňany, bazén Břeclav, koupaliště Břeclav, lom Mariánský mlýn, rybník Lužice, aquapark Pasohlávky Aqualand Moravia.

Blízká lyžařská střediska: Němčičky.